نبرد برای صفحه اول گوگل
باشگاه وردپرس باشگاه جوملا فیلم آموزشی فروشگاه

تصاحب صفحه اول گوگل با پکیج نبرد برای صفحه اول گوگل

نمایش ابزارک ها در مطالب وردپرس

نمایش ابزارک ها در مطالب وردپرسReviewed by مهدی ایمانپور on Apr 17Rating: 5.0نمایش ابزارک ها در مطالب وردپرسبرای این ساعت از اسکریپت بای آموزش نمایش ابزارک ها در مطالب وردپرس را آماده کرده ایم . مطمنا همه وردپرسی های عزیز با بخش ابزارک ها در وردپرس آشنایی دارند . بخش ابزارک ها یکی از امکانات خوب وردپرس می باشد که می توان از آن برای نمایش مطالب ، تصاویر و ... استفاده نمود . این بخش از آدرس نمایش » ابزارک ها در وردپرس تعریف شده است . بصورت پیشفرض ابزارک ها را می توانید در سایدبار ، فوتر و هدر و ... استفاده کنید . در ادامه آموزشی را آماده کرده ایم که می توانید ابزارک ها را در مطالب وردپرسی خود استفاده کنید .

برای این ساعت از اسکریپت بای آموزش نمایش ابزارک ها در مطالب وردپرس را آماده کرده ایم . مطمنا همه وردپرسی های عزیز با بخش ابزارک ها در وردپرس آشنایی دارند . بخش ابزارک ها یکی از امکانات خوب وردپرس می باشد که می توان از آن برای نمایش مطالب ، تصاویر و … استفاده نمود . این بخش از آدرس نمایش » ابزارک ها در وردپرس تعریف شده است . بصورت پیشفرض ابزارک ها را می توانید در سایدبار ، فوتر و هدر و … استفاده کنید . در ادامه آموزشی را آماده کرده ایم که می توانید ابزارک ها را در مطالب وردپرسی خود استفاده کنید .

حتما بخوانید  بهینه سازی تصاویر وردپرس با Ewww Image Optimize

 

نمایش ابزارک ها در مطالب وردپرس

 

نمایش ابزارک ها در مطالب وردپرس

 

بصورت پیشفرض از ابزارک ها می توانید در سایدربارها ، فوتر و هدر سایت وردپرسی استفاده کنید . Widget Shortcode نام افزونه رایگان وردپرسی می باشد که به وردپرسی ها کمک می کند تا ابزارک های خودشان را در مطالب خودشون استفاده کنند . پس از نصب و فعال سازی افزونه ، در بخش نمایش » ابزارک ها جایگاه جدید با عنوان ” Arbitrary ” اضافه خواهد شد . با استفاده از این مکان جدید می توانید کد کوتاه ابزارک دلخواه خود را برای نمایش در مطالب و … دریافت کنید

 

نمایش ابزارک ها در مطالب وردپرس

 

هر ابزارکی را که قصد دارید کد کوتاه آن را دریافت نموده و آن را در مکان دلخواه خود نمایش دهید ، به جایگاه “Arbitrary” اضافه کرده و آن را ذخیره کنید . پس از این کار کد کوتاه مربوط به ابزارک شما نمایش داده خواهد شد . برای نمایش ابزارک در میان مطالب و یا برگه ها به این کد کوتاه استفاده می کنیم .

 

نمایش ابزارک ها در مطالب وردپرس

 

حال کد تولید شده را در مطالب خود می توانید استفاده کنید

 

نمایش ابزارک ها در مطالب وردپرس

 

با ذخیره کردن مطلب خواهید دید که به جای کد کوتاه ابزارک شما نمایش داده خواهد شد . چقد خوشحالیم که توانستیم مطلب خوشمزه نمایش ابزارک ها در مطالب وردپرس را با شما عزیزان به پایان برسانیم . وردپرس شیرین تر از این حرفاست اگر در اسکریپت بای دنبالش کنید . زندگیتان خرم !

نبرد برای صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ فوق محرمانه نبرد برای صفحه اول گوگل ، صفحه اول گوگل را برای همیشه تصاحب کنید.

با ثبت نام در خبرنامه ایمیلی ما آموزش ها را در ایمیل خود داشته باشید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی ارسال شده کلیک کنید.

تعداد اعضای خبرنامه : 1218743 نفر ، آیا 1218743 عضو اشتباه کرده اند ؟ ! !

موقعیت شما
پیشنهاد می کنیم

قبل از نوشتن دیدگاه به نکات زیر توجه کنید

  1. نظراتی که با تایپ فارسی نباشند پاسخی دریافت نخواهند کرد
  2. ديدگاهتان را فقط در رابطه با همين موضوع ثبت کنيد در غير اينصورت پاسخ داده نخواهد شد
  3. جهت مطرح کردن سوالات غیر مرتبط و حل مشکلات خود به تالار گفتگوی توکاوب مراجعه کنید
  4. استفاده از نام هاي تبليغاتي و آدرس سايت های غير مرتبط باعث عدم تاييد و پاسخ به ديدگاه مي شود

دیدگاه خود را بیان کنید


فروشگاه قوانین آپلودسنتر طراحی سایت مهدی ایمانپور تالار گفتمان پاسخگوی سوالات
همیشه و در همه جا از آخرین اعلانات سایت با خبر باشید
برای عضویت در خبرنامه پیامکی سایت، عدد 7 را به شماره 50002060757500 ارسال کنید